Munkatársaink

Domonkos László Ügyvezető domi87@domi87.hu  
Domonkos Gizella Irodavezető iroda@domi87.hu 30/326-3575
Domonkos László ifj. Gépészmérnök Dlaszlo@korrekt-ee.hu 30/539-2181
Domokos László Műszaki rajzoló    
Joóné Nagy Hilda Adminisztrátor    
Hackné Bengery Eszter Ilona Tervezőmérnök Bengery@korrekt-ee.hu 30/981-4037
Imréné Laczkó Mária Logisztikai vezető info@domi87.hu 30/430-0955
Ivánkovits Imre Épületgépész tervező Ivankovits@korrekt-ee.hu 30/6188-797
Kovács József Műszaki szerkesztő-rajzoló Kovacs.Jozsef@korrekt-ee.hu  
Kozma Tibor Vezető tervező Kozma@korrekt-ee.hu 30/455-8008
Papp Katalin Épületgépész tervező papp@korrekt-ee.hu  
Puskás Katalin Fökönyvelö Konyveles@domi87.hu 30/423-9203
Stacho Zsoltné Vezető adminisztrátor Titkarsag@domi87.hu 30/326-3577
Szántó István Műszaki előkészítő Szanto@domi87.hu 30/953-2644
Tirk Miklós Munka- és tűzvédelmi megbízott Muszak@domi87.hu 30/326-3571
Tóbiás Zoltán Főmérnök Tobias@domi87.hu 30/955-5184
Vágóné Dr. Szabó Ágnes Jogász, jogtanácsos Szabo.agnes@domi87.hu 30/447-8638
Zádori Dominik Csaba Építő- és építésztechnikus Zadori.dominik@domi87.hu 30/326-3576
Berta Norbert Anyaggazdálkodó Raktar@domi87.hu 30/497-4992
Farkas Tibor Anyag és készletgazdálkodási vezető Farkas@domi87.hu 30/446-9398
Hovány István Raktárvezető Hovany@domi87.hu 30/471-7416
Kőrösi Andrea Építésvezető Megujulo@domi87.hu 30/462-3504
Mészáros Norbert Építésvezető Meszaros.norbert@domi87.hu 30/370-2742
Piri Balázs Épületgépésze technikus    
Bezdán Márton Hegesztő szakmunkás    
Dósa László Gépészeti technikus szerelő    
Jáger János Vezető szerelő   30/590-7806
Jáger Tamás Vezető szerelő   30/373-9469
Kovács Máté Klímaberendezés és készülék szerelő   30/587-0260
Macsicska István Gáz- és központifűtés szerelő    
Mester István Vezető szerelő   30/496-8718
Nagy Sándor Vezető szerelő   30/326-3573
Rabi Zsolt Vezető szerelő   30/326-3574
Rovó István Géplakatos   30/380-2546
Szekeres István Segédmunkás    
Sztankovics Zoltán Víz- központifűtés szerelő   30/430-7742
Takács Marcell Elektronikai műszerész    
Tóth Zsolt Vezető szerelő   30/185-6707
Turcsik Péter Gázfogyasztó berendezés szerelő   30/539-1588
Garamvölgyi Judit Irodatakarító